2015/01/30

Glamour January #GlamJan


Možná jste to již postřehli, spousta hastagů s #GlamJan aneb kampaně Max Factoru k připomenutí  proměny Normy Jean v Marilyn Monroe ( nejen herečka ale i ambasadorka Max Factoru). Blogerky po celém světě napodobují líčení Marilyn, které však vystihuje jejich vlastní interpretaci krásy.

Proč zrovna Marilyn a Max Factor? Důvod je prostý- Max Factor Jr. (syn zakladatele značky Maxe Factora), byl tím osudovým člověkem, kdo Marilyn koncem 40.let ve svém salonu proměnil v platinovou blondýnku a tím de facto pomohl vytvořit její ikonický vzhled, který dodnes patří k nejznámějším stylům líčení minulého století (kombinace rudých rtů, světlé pleti a rafinovaně protažených výrazných očních linek) a dodnes ho napodobují ženy po celém světě.

Zdroj: Pinterest
Navíc Max Factor měl během tohoto měsíce řadu akcí v parfumeriích a tak jsem i já vyrazila do terénu, konkrétně do Douglasu Na Příkopech v Praze a nechala se nalíčit Martinou, která mi nejen poradila, co a jak,ale také mi řekla o novinkách ( konkrétně Eye luminizer je fakt dobrej)."Luminizéry" aneb rozjazňovače

1 komentář:

  1. Já se nechala líčit na svůj maturitní ples a hlavně ta část s řasenkou mi přišla dost nepříjemná, protože nemám ráda, když mi někdo řádí kolem očí. Takže jsem se (ne)jednou poprala s doktorem na očním :D Ale ten poslední očař byl ke všemu ještě pohledný a já ho vytočila B)

    Do Douglasu jsem sebrala jen jednou odvahu jít a připadala jsem si tam jako šedá myš, která tam vůbec nepatří. Pak jsem zahlédla, kolik stojí řasenka a lak na nehty od Dioru a byla jsem zas fuč! ;)

    Tak protoooooo teď všichni dělají Marylin? Konečně to chápu! ;) I když já se podobně malovala na sestřing maturitní ples, tak jsem to vůbec netušila, že teď něco takového probíhá!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář. Jane

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...