2015/01/01

New Year' s Walk


Přesně před 40 lety se sešlo 93 turistů a vyšli si cestou strmitou na Ještěd´. Stala se z toho tradice a novoroční výstup na Ještěd´je od roku oblíbenější. Potkáte tu rodiny s dětmi, psy i starší generaci.  Jde se lesní cestou, která vyžaduje dobrou fyzičku a občas si říkáte, proč jsem nezůstala doma. Ale tam, tam nahoře, pak vidíte ráj.
Můj první "novoroční" pochod.Shoes- Humanic// leggins- Tchibo// Jacket- H&M// hat-Clockhouse// gloves- old// bag- Lacoste

Pěkne to foukalo

Toto nás čekalo v cíli- Pamětní list

4 komentáře:

 1. Janinko, Ty jsi tak neskutečně aktivní človíček! Ty lezeš na Ještěd a já se válím v posteli... ach jo, měla bych se jít zahrabat.
  Ale krása, moc se mi líbí Tvá čepice Over ;)

  czechivy.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivy, nějak jsem se rozhodla, že to letos dám,ale cesta srtmá vzhůru byla občas šílená, naštěstí moje chlupaté hucule se neklouzaly a šly vesele dál. A diplom za účast byl motivací, jen jsme nahoře vzdala tu šílenou frontu na kafe:). At´jsi brzo fit! A díky, čepku jsem koupila nedávno, jinak je nenosím,ale tohle bych jinak nedala.

   Vymazat
 2. Také jsem si už kolikrát říkala, že novoroční výstup na Ještěd je dobrý nápad, ale když pak po Silvestrovské noci vstávám, nejsem schopna se k tomuto výstupu odhodlat.

  OdpovědětVymazat
 3. Markét, já si to říkala několik let, proto jsem letos prostě musela :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář. Jane