2016/03/10

Mentos Choco GoodyChoco mentosky? Jako vážně? Jaké asi budou?
Mám před sebou balíček několika balení karamelových žvýkacích bonbonů s čokoládovou náplní a to ve dvou variantách: Mentos Choco a Mentos Choco White. Balíček jsem dostala a osobně vlastně ani nevím, zda bych si bonbony koupila, protože se v poslední době sladkému vyhýbám a když už "hreším" tak čtverečkem čokošky a případně mini dortíkem. Bonbóny moc nekupuji.
Abych v tomto mlsání nebyla sama, zapojila jsem i své okolí. Otázka zní, co ty na to? Chutná?


Martina: "Moc sladké, raději mám tu bílou svěží klasiku. Mentosky mám vždy v kabelce. Tyto nové mě moc nezaujaly, zůstanu u těch svých."

Lenka: Lepší něž čokoláda. Můžu si vzít ještě? ( poznámka od Jane: snědla jich 6)

Kamarád a novinář Petr kouká nedůvěřivě, ale ochutná. Chuť ho prý překvapila. O pár dní později mi volá a hlasí: "Víš co jdu koupit? Mentosky, ale nééé ty své oblíbené ovocné, ale čokoládové." 

Helča: "Mňam, mňam, mňam....dost dobrý, to se povedlo, rozhodně je koupím."Chcete je také ochutnat? 
Zjistila jsem, že je možnost si stáhnout aplikaci #JsemPro a prvních tisíc získá překvápko,...třeba budete mít štěstí. Držím Vám moc palce.

Zjištění mého mini testovaní. Všichni sahali po variantě Caramel & Chocolate. Měla snad poutavější obal? Mě osobně naopak chutnaly "Mentosky" s bílou čokoládou i jejich balení mi připadalo elegantnější.
Cena 19,90 Kč, kdo jste je už ochutnal, písněte zda Vám chutnají.
3 komentáře:

  1. Ja si hovorim, že konečne mentosky podla mojej chuti. Ešte som ich sice nemala, ale cyhsam sa ich kupit, pretože všetko čokoládové možem.

    OdpovědětSmazat

Děkuji za tvůj komentář. Jane

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...