2017/04/23

Mary Kay VIP Breakfast III.


Příjemné ráno.

Dnes se nebudu "vykecávat" jako v minulém článku, ale rovnou vás zvu na snídani do Mary Kay, kde jsem byla již potřetí a moc děkuji za pozvání, kterého si nesmírně vážím. Akce s MK jsou vždy krásné! I když se tu "pracuje", protože se představují kosmetické novinky pro novináře a blogerky, vše je neformální, milé a přátelské. Kromě kafíčka a mňamek tu nechybí kosmetická poradkyně, která se postará o dokonalé líčení a díky tomu doslova testneme produkty na "vlastní kůži". 

Tato snídaně byla asi ta nejkouzelnější a nejrůžovější! Konala se v relax roomu MK, kde je růžový kosmetický stolek plný těch našich "holčicích" malovátek a je tu i gaučík s polštářky a dekou patrona charitativních aktivit, tučňáka Mikiho. Růžové sedací vaky a jednorožec! Byla bych tu klidně celý den....

Z novinek nám byla představena např. "mašličková" toaletka So Cute. A uznejte sami, ten obal je sladký! Nádherné stíny jež navozují jaro a léto plné barev a také hloubkově čistící maska s aktivním uhlím. Více o produktech písnu v rubrice "NEW IN- Cosmetics", ať se máte na co těšit! 

Teď už vás nebudu zdržovat. Na chvíli se posaďte, dejte si dobrou snídani a nespěchejte. Je neděle!
                                                                              
xoxo Jane
6 komentářů:

 1. Fotky vypadají moc hezky! A ten jednorožec je úžasný. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, děkuji. Bylo to tam moc příjemné.

   Vymazat
 2. krásne ste to mali pripravené aj vy :) Mary Kay raňajky sú jednoducho vždy skvelé :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky! Tak ten jednorožec je bombovej ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář. Jane