2017/07/05

I Feel Slovenia. I Feel Culture


Pojďte se mnou do Slovinska. ZDARMA, bez letenky!

"Na palubu" si můžete vzít kávu a být tu jak dlouho chcete. Počet cestujících není omezen!

Můj vztah ke Slovinsku už snad asi ani nemusím vysvětlovat. Zkrátka láska na první pohled! Jezdila jsem tam na výstavy se psem i k přátelům.
Během mého studia diplomacie bylo pro mě téma závěrečné práce "Slovinsko po rozpadu Jugoslávie" jasnou volbou.
Letní školy  v Portoroži a Koperu. Občasné akce na "velvysku" v jejich krásné vile atd. To je ve stručnosti Slovinsko a já.

Ta země mě zkrátka fascinuje! Neustále ji někomu doporučuji na dovču. Mají hory, jezera i moře. A hlavně jsou nám blízko, nejen kilometrově!

Na Praze 6, před NTK (Národní technická knihovka) se můžete doslova "projít" touto nádhernou zemí.  Čtyřicet velkoformátových fotografií vás provede Slovinskem a vy doslova nasajete atmosféru I FEEL SLOVENIA, I FEEL CULTURE

Vemte rodinu, kamarády, děti a klidně i pejsky a přijďte se podívat! Třeba se rozhodnete, že ještě letos do Slovinska vyrazíte.

Výstava je tu do 31.7.

Pokud byste chtěli poradit kam, stačí mi napsat!

Dobrodošli!


8 komentářů:

 1. Anonymní7/07/2017

  Na v7stavu se rada zajdu podivat i s manzele. Laka nas jezero Bled a i delikatesa prsut. Moc hezky clanek , je videt, ze mate Slovinsko moc rada. Radka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Bledu je nádherně! Procházka kolem jezera je příjemná, dá se jet i turistickým vláčkem. A rozhodně doporučuji loďkou navštívit ostrůvek!

   Vymazat
 2. Anonymní7/07/2017

  Obdivuji jejich hory. A lakaji me lipicani.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní7/09/2017

  Ja jsem Prazanda a vubec o tom nevim. Pujdu se na to podivat, dekuji za tip.

  OdpovědětVymazat
 4. Slovinsko je ma vysněná zem ☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) je tam nádherně...když jsem tam byla asi ve třinácti poprvé, hned jak jsme přejeli hranice jsem pronesla větu "jsem doma" a přitom teda nevím, nemám tam žádné předky, ale miluji to tam.

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář. Jane