2015/04/20

Kia Family Day


V sobotu jsem se zúčastnila úžasné akce společnosti Kia Motors ČR, která pořádala Family Day na zámku Loučeň.
Kia připravila zábavný program jak pro děti, tak i dospělé. Hledání indicíí v bludištích, lanový park,  balónky, prohlídka zámku, tříchodový oběd a hlavně testovací jízdy modely Sportage, Cee´d...atd. 
Objevil se tu i  Thurn-Taxis.
Loučeň ožila ve všech zákoutích. Na jedné straně běhající děti, které s rodiči pátraly po správném řešení úkolů a na druhé dunění motorů aut, která se rozjížděla do několika tras, aby si fanoušci mohli vyzkoušet, jak třeba ten jejich vysněný model "řeže" zatáčky.
Akce byla velmi dobře připravena, nebot´se tu "vyřádili" opravdu všichni!
Mimochodem, jaká auta se líbí Vám?4 komentáře:

 1. Krásné fotky :-)
  http://wormake.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Bylo to moc fajn Peggie. Hlavne si zkusit ruzne modely aut...

   Vymazat
 3. Tak už čtu druhý příspěvek jak jsi se dostala k vyzkoušení nových a různých modelů aut.Mnichov...teď v Česku různá auta. Kiou cceed se občas svezu s rodinou dcery, věřím, že ty novější modely jsou zase vychytanější. Je OK, jak se všichni pomocníci vylepšují, ať je to vysavač Roventa, jak píšeš, multifunk. hrnec , i rodala jsi o knize Martiny Formanové "případ Pavlína", popisuješ kosmetiku a příslušné použití v růz. obdobích... Usoudila jsem jako vědma, že jsi fakt užitečná nám čtenářkám bez ohledu věku, já pro tvé umístění na 1. poli, popř. co nejvíš hlasuji.....

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář. Jane

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...