2019/02/08

Růžová snídaně poosmé


Vždy, když mi přijde pozvánka na VIP breakfast od Mary Kay,  radostně si termín píši do diáře a těším se jako malá holka. Snídaně či setkání s touto značkou jsou skvělá. V minulosti jsme společně cvičili jógu, učili se fotit a dokonce sázeli stromy. Zažili jsme toho hodně!


Tentokráte se akce konala na "domovské půdě" MK, tj. v sídle firmy. O tom,  že to tam je krásné a růžové už také víte z předchozích článků.


Setkání bylo pro novináře a blogerky. Představovaly se novinky, kterých opět není málo.

Mě osobně uchvátila paletka, která je nejen na oční stíny, ale můžete si do ní dát i tvářenku. Paletka je magnetická a je na vás jak si ji poskládáte a jaké barvičky si do ní dáte. Má velké zrcátko a ten design. Wow. Pro pány je to tip, co koupit k svátku zamilovaných. (klik)Parfémované vody od MK mám osobně moc ráda. Měla jsem snad všechny. Každá vůně mě dokáže překvapit! Řada Fearlessly je pro mě doslova pohádková. Na každé období jiná a každá má určité poselství. Ta nová, Dream, v tmavě zeleném kabátku, vám bude podporou při plnění vašich snů. Navoňte se a splňte si své sny. Sny se plní! Ověřeno! Cena 1190 Kč. Nové tvářenky skvěle padnou do nové paletky. Na výběr je z 6 odstínů. Milujete růžovou, hnědou či broskvovou? Chromafusion nabízí vše. Cena 330 Kč. Dokonalým pomocníkem vám bude i štětec na tvářenku.  Díky jeho štetinkám  ze sebe neuděláte "Marfušu".  Cena 390 Kč. 


Všechny novinky najdete na webu Mary Kay. Produkty zakoupíte u poradkyň, odkazy jsou rovněž na stránkách. 

Osobně MK používám a jsem šťastná,  že patřím do týmu blogerek, které s touto značkou dlouhodobě spolupracují a těší mě i to, že MK dostává i ocenění. Gratuluji.


A nyní už pojďme mlsat. Catering připravila fa. Máci dorty.


8 komentářů:

 1. Tak to sis tedy pěkně smlsla...jak na produktech, tak na talířku <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, byla to jedna velká mlsanda :)

   Vymazat
 2. tieto stretnutia sú vždy kúzelné :) rovnako ako ty sa na Mary Kay eventy vždy veľmi teším :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat
 3. Catering vypadá fakt skvěle!!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je úžasné, že i díky těmto akcím máme možnost poznat další firmy a Máci dorty mají moc dobré jídlo.

   Vymazat
 4. Tak to je nádhera, o MK eventoch som čítala už mnoho článkov rôznych blogeriek a vždy tieto akcie vyzerajú úžasne :) A ten catering - mňam! :)
  What A Fancy World

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář. Jane