2021/06/30

Kosmetické úlovky- červen 2021

 Kočky, dnes to vezmeme letem světen, venku je vedro 😁 a otevřely terásky.


Několik novinek od Indulony jsem přestavovala na instagramu i blogu. Antibakteriální mýdla jsou super krokem, který tato značka podnikla. Toto "zelené" s alove vera a čajovníkem bylo speciálně vyvinuto tak, aby zničilo 99,9% bakterií. Navíc nevysušuje! Jemně voní a pohled na něj evokuje usměvavou náladu. 300 ml stojí 79, 90 Kč.

Tělovým sprejem od Baley jsem sáhla vedle..., alesoň teda já mám ten pocit. Očekávala jsem možná oslnivý třpyt a nějaký wow nádech než svůj vybledlý odstín kůže. I při upozornění, aby se na mě kamarádka podívala, zda něco vidí, byl výsledek nula. Cena 79, 90 Kč za 200 ml a exotickou vůni jsem také úplně necítila. Sorry, za mě ne!

Co však ano s velkým A, to je tonikum s okamžitým zmatňujícím účinkem od Yves Rocher. Je určeno pro mastnou a smíšenou pleť, pro ty z vás, které mají sklony k černým tečkám či mají rozšířené póry. Vůně máty je na něm třešničkou na dortu. Prostě miluju! Cena 279 Kč/ 150 ml.

Půl napůl je vůně Blossom Meadow, kterou zakoupíte v Rossmannu. Po pravdě, mě upoutala svým obalem. Je krásný, evokující přírodu a na flakonek je jedna radost pohledět. Přestože jde o EDP tedy parfémovanou vodu, nikdy mě za ní nikdo nepochválil, ani naopak. Mám pocit,  že hodně rychle vyprchá. Za 199 Kč bych chtěla moc....přesto však když kouknu, na složení- citrus, bergamot, jasmín, frézie je skvělé. Chtělo by to dodat něco navíc, aby vůně nevyprchala tak brzo. Nenadchla.

Taky občas sáhnete po výrobku, který vás obalem, ale ve finále není nic moc?Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za tvůj komentář. Jane