2018/06/22

Léto s Heidi Klum


Konečně pátek a víkend před námi. Jupííí!!!

Léto přichází a čas fesťáků a dovolených začíná! Vypnu sice jen na pár dní, protože "zájezdová" dovolená mě nečeká. Ale i tak si zajdu s kamarádkou na snídani do kavárny a nebo si uděláme piknik v parku. Mám před sebou, doufám, pár výletů a moc se těším, protože to bude první léto s Bíbou a spousta příležitostí, kdy provětrám summer oblečení od Heidi.


Heidi Klum ve spolupráci s Lidlem a značkou Esmara totiž opět představila novou kolekci. Tentokráte s názvem  #letslovesummer. Trička, šortky, overaly, šaty a tohle boží kimono, které oživí outfit a bude se hodit na večerní koncert pod širým nebem. 

Celá kolekce oblečení je v prodeji v kamenných prodejnách od začátku tohoto týdne. Najdete ji i na e-shopu Lidlu
Velikosti sedí skvěle! Za mě je must have kouskem rozhodně kimono a trička. Chci ještě očíhnout kabelky ( ehmm, jako znáte mě #holkakabelkova) a botky. Z této kolekci si určitě něco vyberete a věřím, že to nebude jen jeden kousek. Dokonce i moje mamka ulovila dva!#LETSLOVESUMMERsukně:  Vero Moda (Zoot) // kabelka: Aliexpress// triko, kimono: Esmara by Heidi Klum (Lidl) // Boty: Converse (Zoot)// náušnice a brýle: New Yorker//, dřevěný náramek je z festivalu Mezi Ploty


Letní fesťáky:

4. až 6. července, Rock for People (Hradec Králové)

6. a 7. července, Pekelný ostrov (Holýšov)

7. července, Kryštof Kemp (Náměšť na Hané)

13. a 14. července, Hrady CZ (Točník)

13. a 14. července, Létofest (Pardubice)

14. července, Kryštof Kemp (Hukvaldy)

21. července, Rozmarné léto (Doksy)

26. až 29. července, Benátská! s Impulsem

11. srpna, Kryštof Kemp (Konopiště)

31. srpna a 1. září, Hrady CZ (Bezděz)

5 komentářů:

Děkuji za tvůj komentář. Jane